| anonimanonima a întrebat:

Cum fac videoclipuri de genu : http://www.youtube.com/watch?v=xwsGTK8lg8s&feature=relat ed Ce prgram trebuie sa instalez? plzzz! ///scuze categ. fundaaaaa

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Nu ai nevoie de instalarea acestui program, el vine o dată cu windowsul. Programul se numește: Windows Movie Maker.

2 răspunsuri:
| Spoookster a răspuns:

Acest film este facut cu WINDOWS MOVIE MAKER. Il gasesti in windows deja instalat sau il poti descarca de pe pagina oficiala Microsoft. Insa iti pot recomanda unul mai bun si mai performant Sony Vegas happy

| xSoryn a răspuns:

Nu trebuie sa instalezi nici un program! poti folosi Windows Movie Maker! Il ai in START ---> ALL programshee hee