| Piticiubeşteciocolatacaldă a întrebat:

Cum faci o persoană să regrete că te-a pierdut; sau că nu te-a preţuit? Rog seriozitate.
Mulţumesc frumos şi o noapte cât mai frumoasă!

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Daca tu consideri ca te-a pierdut din vina lui, tu iubindu-l si facand orice in relatie doar sa-i fie bine, iar el ca nesimtitu' nu a apreciat nimic din partea ta, atunci tu chiar nu ai ce face.
Insa, o sa faca timpul sau chiar o experienta. Vorba aia, " din rau in mai rau "... cel mai probabil o sa intalneasca o fata asa pe masura lui, atunci cu siguranta isi va da seama de diferenta dintre voi, regretand ca nu te-a pretuit la timp.

Sa ai o dimineata cat mai frumoasa.

6 răspunsuri:
| Georgiana_4310 a răspuns:

Pai...nu prea poti, parerea mea.O sa regrete atunci cand o sa realizeze anumite lucruri, nici decum cand vrem noi!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa regrete cand o sa-si dea seama de asta, nu-i mai acorda nici o importanta si vezi-ti de viata tawinking

| pursisimpluAlex a răspuns:

O ignori si atat. Daca incerci sa faci altceva sai atragi atentia ii demonstrezi ca inca tii la acea persoana si o faci sa se simta bine. funda tnxbig grin

| Ștefan058 a răspuns:

Îi faci in ciuda cu altcineva