| Tokha a întrebat:

Cum faci un baiat sa placa o fata si invers?

Răspuns Câştigător
| Gigiku a răspuns:

Uite cum sta treaba ...pentru baieti: daca ai portofelul gros, te place cam 80% din populatia feminina a globului. (forme + frumusete + personalitate / forme + fite, intr-un cuv. "Pitzy" d-alea. )
pentru fete: daca nu ai forme, si o personalitate grozava, dar greu de "desfacut", nu prea te plac decat cei cu portofelul subtire.

1 răspuns:
| Noir a răspuns:

Nu poti obliga pe nimeni sa placa pe cineva. Daca se face "chimie"intre cei doi bine daca nu Asta-i viata!