| BomBonela a întrebat:

Ce sa faci ca sa te placa un baiat?

Răspuns Câştigător
| DreamNumb a răspuns:

Pai o sa iti spun doua variante, depinde de ce fel de fata esti.
1.[Fata " rea "] : Cand il vezi ( pe la scoala, chestii ), mergi pe langa el, arunca-i o privire mai sexy sa spun asa. Daca va cunoaste si sunteti amici, tot cand il vezi ( tot pe la scoala ) i-al da gat si da-i un pupic dulce pe obraz. Daca te intreaba ce a fost asta treci pe langa el mai " indiferenta ".
2.[Fata draguta] : Intra in vorba cu el ( pe mess sau afara ) intreaba-l chestii despre el, familia si pasiunile lui. Apoi da-te cu intrebari mai " picante " despre prietenele lui ( iubite ), discutati mult timp. Vorbeste-i si despre tine.
P. S.:Imbraca-te mai cool ( prin cool se intelege cat de cat sexy, dar si pe placul tau ). Incearca sa afli care este cel mai bun prieten al sau si vorbeste cu el, spune-i ca ii placi amicul, dar sa fie secret, numai intre voi doi. Aranjeaza-te, fii placuta.
Nu are cum sa nu mearga, cel putin la mine a functionat mereu. Presupun ca doresti sa te intrebe daca vrei sa fiti impreuna, si iti spun sigur ca o sa o faca. Asculta-ma!
te pup. funda? :*puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Fii naturala, atragatoare, sincera si cu zambetul pe buze. Nu incerca sa fii ceea ce nu esti. Daca te place, te place asa cum esti tu.nu cum ai vrea sa fii.happy

| ahlrh a răspuns:

Să fii naturală.

| CalipsoGirl a răspuns:

Fii sexy fato laughing)
niciun baiat nu rezista unei fete ingrijite si dragute

| lolipopgirl a răspuns:

Pai...fii tu insati-adica naturala, sexy.incearca sa te dai la el.

| Selfcontrol a răspuns:

Sex oral o_o