| elizabetaeli a întrebat:

Cum faci un baiat sa te iubeasca?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da-i sa bea.

| urbanghost a răspuns (pentru neutrino):

Funda de la mine laughing

| elizabetaeli explică (pentru neutrino):

Ce sa-i dau de baut

| Loora a răspuns:

"Dragoste cu sila nu se poate"... Deci nu poti face pe un baiat sa te iubeasca. Iubirea trebuie sa vina din interior. Baiatul care te iubeste iti arata.happy Nu poti forta un baiat sa te iubeasca! Asteapta, va veni ziua cand o sa intalnesti iubirea adevarata.

| ChuckNorris42 a răspuns:

Pui o intrebare stupida pe TPU.

| Anonimusxxxxx a răspuns:

Pai...:
1.il intrebi de vorba, spui glume, chesti...
2.incerci sa petreci mai mult timp cu el
3.complimenteazal
4.intreaba.l daca vrea sa iesiti la un suc, in oras, undeva gasesti tu unde
Asa sigur se va indragosti de tine si o sa iubeasca mult. succeshappy fundita?

| zotamara a răspuns:

Pai... incerca sa fi tu si sa vorbesti cu el deschis sai areti ca il "simpatizezi"si daca si el simte ceva pentru tine totul va merge de la sine:* bafta!