| DeliaCute a întrebat:

Cum faci un baiat sa te placa si sa isi doreasca o relatie cu tine?(bineînțeles, ma refer în cazul in care il atragi fizic pentru ca daca nu l-ai atrage fizic sigur ar fi imposibil).Dau funda celui mai bun raspuns.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Serios? La tine doar atractia fizica conteaza?
Te inseli fetita, te inseli amarnic!
Pot spune ca atractia fizica este parte din pachet, desii, inteligenta, educatia, felul de a fii si a te comporta, joaca un rol major in atractia asta.
Daca esti hotarat sa impresionezi si sa atragi fizic este simplu, umblii cat mai golut imbracata si vei avea multi barbati la pat, dar te asigur ca acasa nu o sa duci niciunul, pentru ca toti vor sex pe gratis cu femei usoare, dar vor femei serioase si de casa, acasa.

| Roxin a răspuns (pentru Violleta2022):

Tanti Gretta loveste din nou! laughing)

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca tu crezi ca atractia fizica este importanta,"obligatorie" si suficienta pentru a cuceri un baiat inteligent si educat, cu parere de rau te informez ca parerea ta este nu doar gresita ci si una copilaroasa....imatura. Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine e imposibil daca nu ma atrage intelectual. Bine, eu nu sunt o curca superficiala...

| Roxin a răspuns:

Buna!

Nu faci pe cineva sa te placa. Atractia reala apare atunci cand cineva vede ceva la tine fara ca tu sa ii arati in mod special. Comporta-te natural, nu forta gesturile, cuvintele. Ai sanse mai mari ca cineva sa adore chestiile astea naturale, decat cele fortate.
Bafta!

| Cristha1998 a răspuns:

Eu cred că cel mai bun lucru care îl poți face este să vorbești cu el si sa găsiți lucruri în comun, cum ar fi ce va place cel mai mult sa faceti, activități preferate. Apoi fa-l sa zâmbească, da-te bine pe lângă el, arata-i ca il placi prin gesturi cum ar fi să te joci cu o șuviță de par, sa flirtezi cu el din priviri, uneori poate să îl te uiți la el insistent, dar cu stil si poate puțin pervers. Sper sa te ajute, succes, te pup!