| SexyChick a întrebat:

Cum falsific un test de sarcina?straight face URGENT!

8 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Si.la ce te ajuta minciuna asta? Sa cucersti pe cineva, sau sa scapi de bataie, ca nu vad sensul?

| sofia_8041 a răspuns:

Daca vrei sa para ca nu esti gasesto orice peroana sa o faca in lcul tau... daca vrei sa para ca esti gasesti o femeie insarcinata si o rogi sa faca ea testul pentru tine...simplu si eficient

| Rebecca a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa spui. sa para ca esti sau ca nu esti?

| ioana_8925 a răspuns:

il uzi si tragi doua linii cu o carioca rosie acum depinde de care test ai

| Aidan a răspuns:

Daca vrei sa arati ca nu esti gravida pui pe altcineva sa faca.

| calin3003 a răspuns:

Il poti falsifica cu cativa picuri de HGH (hormon de crestere uman), dar se gaseste doar in farmacii pe baza de prescriptie medicala si costa ff mult. dar de ce vrei sa faci asta? vrei sa-ti bagi iubitul in "boale" spunandu-i ca esti insarcinata? dorestisa vezi cum reactioneaza?

| ruginiz a răspuns:

Furi urina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa para ca nu esti insarcinata, il bagi in apa, parca mergea asa thinking
Daca vrei sa para ca esti insarcinata, cauta o gravida happy.