| Anonim6282 a întrebat:

Vreau sa falsific un test de sarcina. Daca imi iese negativ pot trasa cu carioca sau market o a doua linie?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Teoretic este imposibil ca un test de sarcina sa fie falsivicat in modul imaginat si descris de tine. Un test de sarcina al carui rezultat este POZITIV arata asa cum apare in poza urmatoare :
https://lh3.googleusercontent.com/......355106.jpg
Multa sanatate!

| Anonim6282 explică (pentru corbulalbrosu):

Atunci vreo o poza cat mai reală cu un test pozitiv

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa primesti o alocatie in plus, si nu stii cum sa faci?

| alina2k18 a răspuns:

Ahhahahaha.
Neah, nu merge, cel mult poti cumpara un test si ii ceri unei femei gravide sa se pi$e pe el la propriuwinking si gata ai test pozitiv
laughing

| Ely1234567 a răspuns:

Fa un test de sarcina cu coca cola și o sa fie pozitiv

| ConcursOnline a răspuns:

Exista teste de sarcina fake pe care apar doua linii chiar daca pui apa pe ele.