| anonim_4396 a întrebat:

Cum își poate da seama o fată că un băiat ( iubit ) este virgin? Câteva caracteristici ar fi de folos. Dau fundă.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu ai cum sa iti dai seama. Poate doar daca il vezi ca nu prea stie ce sa faca, dar nici acesta nu e un semn pentru ca multi citesc, se prezinta siguri pe sine si nu iti poti da seama unde li se termina de fapt competenta happy

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Poate amana momentul, insista prea mult cu preludiul, daca tu ai experienta iti dai seama.
tu vrei sa-ti dai seama cand va intalniti undeva sau in pat? n-ai specificat... e aproape imposibil doar din comportamentul lui in public

| Aasdfghj a răspuns:

Te asezi in fata lui, deschizi gura si intrebi: "Mai esti virgin? Intrebare de 100 de puncte."

| Drolja a răspuns:

Uite, dacă mă întrebi de oricine de aici, după un schimb de vreo două-trei replici, îţi pot zice dacă e virgin sau nu.
Marja de eroare este ca băiatul să fi avut parte doar de o partidă de sex, şi aia pe jumate/nereuşită.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu se poate da seama nici constata daca un baiat si-a inceput sau nu viata sexuala.

| neutrino a răspuns:

Nu ai de unde sti adevarul.

| Lawliet14 a răspuns:

Cand am facut-o prima data, lol si fata era "destul de experta", avea impresia ca o mint ca sunt virgin. laughing Chiar daca la sex normal a preferat numai o singura pozitie ce-i placea la culme, ea deasupra si eu nu aveam mai nimic de facut. Si la majoritatea baietilor/barbatilor, ata aia ramane mult timp sau chiar toata viata. Deci nu e comparabil cu himenul sexului opus.