| 1People a întrebat:

Cum ii ceri unei fete sa-ti faca sex oralthinking

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Ce raspunsuri oh go on infine! si ne mai plangem de tara noatra, daca vin copilasii de 14 ani sa isi dea cu parerea despre asa ceva si cu un asemenea vocabular?! wtf?
acum,cat despre intrebarea ta,daca exista comunicare intre voi,ai putea sa deschizi un subiect despre asta, sa ii dai de inteles ca ai vrea sa ii faci ei si sa iti faca si ea tie, si atunci o sa iti dai seama daca ea ar vrea sa faca asta sau nu!

12 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ti-au raspuns toti putiflicii la intrebare. Poate ceri unei curve sa-ti faca un sex oral, dar unei fete, niciodata. Unele lucruri pot fi facute si fara a fi cerute.

| VadTot a răspuns:

In nici un caz sa nu i ceri la propriu Ci pur si simplu din joaca pina ajunge jos ok?laughingSerios sa nu eu Ceri pur si simplu! Acum pe bune cum ii vei spune sti vrei sa mi o.si mie! In cel mai frumos caz Fa i tu primul si pe urma incearca sa si spui in cel mai rau caz ca i randul ei! ok? succes

| FlorinDiablo a răspuns:

In mai multe feluri, poti ii cere incepand tu sau daca nu ii zici direct hai joacate putin cu p.a

| ConnstanntiN a răspuns:

Simplu: Fa, vrei sa imi sugi ****?

| iloveunicorns a răspuns:

Fă, vino să mă sugi că te bat!

| CrazyTeenager a răspuns:

Cu imaginatie.

| DrDeath a răspuns:

Pari cam taran dupa parerea mea.Sa fiu eu daca sar uita o fata la tine cu vorbele astea.Eu in locul lor ti-as da o palma si as pleca. Daca nu in cel mai rau caz mias bate joc de tine...

| Moler a răspuns:

Chemi dricul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu gura, nu prin semne.

| jupiterestru a răspuns:

Si femeia mea era anti-botlaughing, dar pe parcurs s-a schimbat situatia...da-i limbi si cu siguranta o vei face sa faca si ea acelasi lucru

| farytale23 a răspuns:

laughing Voi baietii... laughing Luati.o cu usoru tongue

| GaMer1123 a răspuns:

FlorinDiablo IDEMlaughing