| xJmEcHeRasUxMaDutzUx a întrebat:

Este bine pentru fete sa faca sex oral?(intreb din curiozitate)

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

"Binele", in cazul asta, este destul de discutabil, interpretabil, testabil si abia apoi, eventual tras niste concluzii, atat in cunostinta de cauza, dar si tinand cont de elemente indispensabile ca: Afectiune, Interes, Camaraderie, Curiozitate, Altruism, Foame de celalalt, Stare de Excitare, Ambient, Locatie, Motivatii, Tendinta Fireasca de a Experimenta (nefiind intoxicat/a cu Tabu-uri Blocante si Frustrante!) si de a se Juca!, etc.

Si aici se aplica acelasi vechi dicton latin: "De gustibus et de coloribus non disputandum!". si pentru ca, hai sa fim realisti, ca si mancarea si altele, sunt activitati care se "judeca" post factum, in cunostinta de cauza, si logic deci Gustate si Experimentate, nu doar "judecate" fara a fi testate!

Cunoscatoarele/orii stiu exact de ce!

Q.E.D.

| ascovit a răspuns:

Http://www.unica.ro/......-9872.html

Incearca sa tragi o conlucie din asta.:D

| Castiel a răspuns:

Este bine? NU este bine pentru curve adica ca fac rost de bani sau pentru alea care nu au muncit in viata lor decat siau traso (dupa interes) in rest nu nu prea

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Pentru ele nu... ele fac asta doar pentru ca ii cere parteneru si pentru ca vrea sa-l faca fericit... oh go on

| cosmin21 a răspuns:

Depinde de persoana, la unele le place la unele nu.

Răspuns utilizator avertizat
| newname a răspuns:

Da ii foarte normal fata is spala dintii si si face mai albibig grin

| kenzo_3134 a răspuns:

Daca ii place, da.Sunt si carora le place. Funda?

| Mykidutza a răspuns:

Bine in ce sens? s-au facut studii si se mai spune ca se poate face cancer in gat, nu stiu, eu nu prea cred.