| onutsaaa a întrebat:

Cum ii dau semne unui baiat ca tin la el mult?( de placut stie ca-mi place), dar vreau sa. i arat ca tin mult la el

4 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Poti sa ii dai de inteles prin multe feluri, dar cel mai sigur, adica ca sa nu inteleaga gresit gesturile tale poti sa ii marturisesti tu asta. incearca sa iesiti aman2, sa petreceti mai mult timp impreuna... aruncai priviri pe furis dar totodata sa isi dea si el seama...

| BlueLine a răspuns:

Ar trebui sa ii zici tu personal astawinking

| bogza2 a răspuns:

Dai o intalnire [suna ciudat dar asta e] si spune-i ba eu tin la tine...[si completezi de la tine ]

| Bombonicăăăă a răspuns:

Cel ce iubeste sufera cel ce este iubit isi bate joc...