| irina20 a întrebat:

Cum ii demonstrezi ca il/o iubesti?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, prin atentia care ii acord, prin vorbele dulci care ii le soptesc foarte des, i-am demonstrat ca il iubesc ca de exemplu am luptat impotriva familiei mele ca sa fiu cu el si nu imi pare rau, acum ne iubim mai mult ca niciodata! Ii demonstrez ca il iubesc zilnic, prin gesturile mele de tandrete, prin respectul care i-l port, il ascult, il inteleg, am incredere in el, nu il refuz niciodata si incerc sa il fac fericit, sa il fac sa zambeasca, uneori desi eu sufar si ma doare anumite lucruri...prefer sa tac, sa sufar in tacere si sa nu ii spun, sa ii fie bine lui, nu stiu daca asta e bine, dar am renuntat la viata mea, la mine, pentru. el.
Nu pot sa spun ca el nu se comporta la fel, si el mi-a demonstrat ca ma iubeste si imi demonstreaza zilnic, dar eu ceva mai multhee hee.

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Prin gesturi, fapte si apropouri happy.

| :X pinky love you :X a răspuns:

Poi o privire un zambet orice. Vorbesti cu el/ea si bati apropouri. o/il faci sa se simta bine chestii de asteasmug si intr-un final ii spui big grin

| Fifylici a răspuns:

Prin simplul fapt ca exist si pentru el asta conteaza

| mosu_9772 a răspuns:

Fac tot timpul cea cei place las dupa ea, aproape de fiecare data cand ne intalnim i ofer flori, i fac nenumarate complimente de multe ori renunt la cea ce as vrea eu sa fac pentru ai fi ei bine si ea tot nu e multumita=)=)

| Rasta Man! a răspuns:

Arătai, Vorba lui SoL...gesturi,fapte...etc.