| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa demonstrezi unui baiat ca il iubesti?

3 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Daca iti cere sa ii demonstrezi, nu e ok. Inseamna ca nu are incredere si ca relatia voastra, daca exista sau se infiripa, se va baza mereu pe "demonstreaza-mi cutare lucru". Poti sa fii tu insati, sa te arati interesata de el, sa ii fii aproape, sa ii faci mici surprize (placute), sa i-o spui.

| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ a răspuns:

In aceeasi situatie sunt si eu, bine inca nu doar ca vreau sa fiu cu un baiat imi dovedeste ca ma iubeste mereu chiar daca nu ii cer, doar ca daca e sa vrea sa fie cu mine nu styiu daca sa il cred

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu asta vreau si eu sa aflu.Va rog ajutati-ma.