| madutZZa20 a întrebat:

Cum ii dovediti persoanei iubite dragostea?

Răspuns Câştigător
| DenisaAbdn a răspuns:

Iubeste-l asa cum e, nu-l compara cu altii, alinta-l, rasfata-l, sadeste in relatia voastra incredere, siguranta, confort, toleranta, fii un inger de fata prin caracter, o iubita extraordinara, ajuta-l sa se simta alaturi de tine mai fericit, complet, mai sexy, mai puternic si mai plin de viata.
Pont : pregateste-i cu manutele tale felul de mancare preferat si un desert delicios ( neaparat insiropat si glazurat, ca sa-i poti rontai buzele dupa ), asteapta-l intr-o tinuta sexy si nu-l lasa singur la dus mai mult de trei minute.

6 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Dupa atentia acordata
dupa timpul pe care il petreci alaturi de el
sa ii fii alaturi atunci cand ii e greu
sa fii un sprijin moral pentru el/ea
te porti cat mai frumos si il/o respecti
ii faci pe plac-depinde de situatie
ii spui cuvinte frumoase smug
funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Vizitiul a răspuns:

Ii dovedesti fara a-ti dori neaparat sa-i dovedesti. Iar postez afirmatii neinteligibile.

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Prin gesturi,prin grija pe care i-o porti,prin atentie,prin atasament,prin incredere, prin comunicare... oricum daca esti de mult timp cu o persoana nu trebuie sa ii mai dovedesti pentru ca se vede, celalalt simte.

| PsT_6707 a răspuns:

Nu se dovedeste... se simte happy se vede de la o posta, numai ca iti trebuie si ceva experienta de viata ca sa iti dai seama si o privire sincera de la un baiat face mai mult decat toate cuvintele din limba romana

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Prin apropiere
Prin a sta cu el
Vorbeste frumos...Si mie imi place un baiat de pe strada de la noi si imi este rusine sa ii spun ca imi place happy