| yAdrian a întrebat:

Atat din perspectiva unei fete, dar si din perspectiva unui baiat:
Ce inseamna pentru voi sa ii dovediti persoanei iubite ca o iubiti cu adevarat? ( din postura de BAIAT )
Si mai exact CUM sa ii dovediti?
Baietii, cum o faceti?
Fetele, la ce va asteptati?

Dau raspuns celui mai explicit raspuns!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Adelaaaaaaaa a răspuns:

Pai sa fie atent cu noi, sa nu se uite la toate fetele, sa treaca amandoi peste toate defectele si probleme..nu neaparat lucruri atat de speciale, fi tu insuti, nu o minti, ofera-i toata increderea ta, fi fidel cu ea.

6 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

In general prin fapte (incasezi si tu un glot pentru ea etc)...
e al dracud e greu sa multumesti o fata... oricat ai icnerca ele tot cred ca nu o iubesti

| dia200 a răspuns:

Sincer zilele trecute vorbeam cu iubitul meu despre ascest subiect. uite noi cand zicem asta ne gandim la maxim 2 chesti care difera de la o persoana la alta. nu vrea sa ii arati printr-o gramada de chesti vrea sa nimeresti chestia la care se gandeste ea ceea ce e greu vorbeste cu ea o sa se dea de gol sau o sa iti dea indici. eu de exemplu ma gandeam la o cina romantica de valentines day

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu nu ma complic cu iubire, dau la ea ca la masina de cusut si cand ma satur trec la alta easy going

| neutrino a răspuns:

O ceri de nevasta.

| SkyPilot a răspuns:

Asa ceva nu se dovedeste. Fata simte din felul in care ma port cu ea, din felul in care o ating si o privesc, din ce ii spun. Lucrurile de genul asta nu se pot mima.

| yAdrian explică:

Dau funda* laughing