| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii poti demonstra iubitului/iubitei ca o/il iubiesti fara sa ii spui doar asa,, Te iubesc"? Va rog raspunsuri:*

4 răspunsuri:
| ServanaAtoni a răspuns:

Daca il/o iubesti cu adevarat, totul va veni de la sine.mangaierile,respectul,interesul fata de persoana de langa tine, dorinta de a-i fi bine, micile surprize, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa il surprinzi cu ceva placut si arata-i sentimentele pe care le ai fata de el

| lavii a răspuns:

O privire spune totul! Nu e nevoie de cuvinte ca sa-ti areti sentimentele

| LostSoledxd a răspuns:

Incearca sa il surprinzi, incearca sa il faci sa se simta special si iubit.nu trebuie neaparat sa ii recunosti in fata daca tu il iubesti el va sti asta.incerca sa te comporti normal si daca vrei ca relatia voastra sa avanseze va trebui sa incerci sa te apropri din ce in ce mai mult de el/ea. petreceti fiecare moment de parca ar fi ultimul, spunetiva fiecare lucru nou pe care il vedeti si sa nu incetati nicio data sa iubiti! sper ca ti-am fost de ajutor succes!laughing