| St3fa a întrebat:

Ce zici e usor sa spui iubitei/iubitului ca te desparti de el/ea?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Pai daca ai fost atasat, ai avut sentimente puternice in trecut evident ca iti va fi foarte greu si de fiecare data cand vei incerca sa i-o spui vei ezita, pe cand daca nu ai fost atras de acea persoana si acum nici nu o mai suporti iti este mult mai usor sa ii dai un mesaj sau chiar sa ii zici in fata.
Bafta!

| shtephie a răspuns:

Pentru unii este usor, iar pentru altii mai greu...
Daca nu iubesti aceea pers nu are rost sa mai continuati... happy

| dzzay a răspuns:

Daca inca il mai iubesti da dar daca ai fost cu el numai pentru nevoile lui nu.