| Andre231bvb a întrebat:

Cum ii sa faci ***? Cred ca stiti la ce ma referwinking tongue

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu știe nimeni la ce te referi. Steluțe nu cred să fi făcut careva de pe aici.
Dacă e vorba despre sex - e bine, dacă știi cum, dacă ai cu cine și dacă ești destul de mare ca să poți să îți asumi responsabilitatea unei eventuale sarcini.
Dacă e vorba despre masturbație, și asta e bună, mai ales că nu e musai nevoie de partener ca s-o faci.

2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

E bine

| Alexinn0 a răspuns:

Sexul este o etapa finală a unei relații și este ceva foarte plăcut.
Eu îți recomand să nu te grăbești si să aștepți persoana potrivita.
Si nu uita... Fa-o protejat dacă nu vrei să ai o surpriză