| Anonimasimpla a întrebat:

Buna voi ce credeti ca sa devii cantareata sa zicem,ca ai voce etc e adevarat ca trebuie sa faci si anumite lucruri ca sa devii cunoscuta(cred ca stiti la ce ma refer)? zic de astea care apar cu o melodie asa peste noapte,voce au,nu ma refer la pitipoancele fara voce, sau e vorba doar de noroc? doresc multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| loveXanime a răspuns:

Parerea mea este ca tot ceea ce trebuie sa faci ca sa devii cantareata( cunoscuta) in primul lucru trebuie mult curaj in rest totul depinde de voce

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu la ce te referi.Ce lucruri sa mai faca?

| Anonimasimpla explică (pentru darrio2007):

Ma refer la anumite favoruri intime ca sa zic asa. Asta e parerea mea, poate unele au si noroc, in afara de voce.

| TanteMarianne a răspuns:

Pai vocea bineinteles si trebuie sa ai si un talent de a atrage lumea (sa devi usor popular )