| aspir69 a întrebat:

Cum ii spun unei fete ca vreau sa fac sex cu ea?
Ii spun direct sau mai pe ocolite?

Răspuns Câştigător
| NuMaContrazice a răspuns:

Incearca sa fi mai provocator, poarta-te cu ea frumos, dar si un pic cam dur daca intelegi ce vreau sa spun, trebuie sa o faci sa-si doreasca sa faca sex cu tine, trebuie sa o cuceresti.

7 răspunsuri:
| catalina_2916 a răspuns:

Direct in orice caz NU! cel mai bine e sa creezi o atmosfera prielnica unei "intalniri amoroase" si sa incepi cu sarutari, mangaieri si daca vezi ca te lasa sa mergi mai departe. daca te respinge e clar ca nu vrea sa intretina relatii sexuale cu tine, nu inca.

| neutrino a răspuns:

Propunerea se face ca si sexul: direct.

| Azµre a răspuns:

Te apropii de ea, vezi dacă și ea vrea. Apoi faci pasul!

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu poti sa ii spui ca vrei sa faci sex cu ea, mai ales daca e virgina, te-ai tignit! nu va acepta niciodata.O iei cu binisorul, o seara romantica doar voi 2 la tine sau ea acasa.Un film ceva... apoi o intinzi pe pat si de aici vezi tu, doar nu o sa iti spun eu totlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Maya89 a răspuns:

Incerci sa o iei cu "binisorul">Iti poti pregati "terenul" dinainte si lasi sa curga lucrurile de la sine daca va dori va avea finalizare daca nu inseamna ca trebuie sa mai ai putina rabdare ca probabil nu e pregatita.Mult succes!

| NoNameNoLife a răspuns:

In niciun caz nu-i spui ca vrei in fata! Si ti-o spun ca fata.Noua nu ne place sa fim intrebate.Invit-o intr-o seara la tine acasa.Beti ceva apoi incepeti sa va sarutati si deja cred ca stii ce urmeza