| communistrat a întrebat:

Cum il fac sa ma sarute?

Răspuns Câştigător
| Maria_8455 a răspuns:

Daca sunteti impreuna si nu vrea sa te sarute poate e timid eu ti-as recomanda sa il saruti tu blushing, fii tu mai curajoasa poate ii dai si lui curaj

5 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Pune-ti un pic de frisca pe buze si pe urma intreaba-l:``baby vrei sa ma lingi?`` sa vezi cum sare pe tine happy

| ronin33dan a răspuns:

I-al trantestel de perete sau baga-l in colt si tragei un sarut cu tupeu dupa care pleci fara cuviinte.La a doua intalnire ai sa vezi ca se va uita la tine ca un TAMP, este al tau!

| girlsad a răspuns:

Totul vine de la sine.happyhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai saruta'l u.nu mai sta la politetzurilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iei si ii zici:ori ma sarutzi ori te bat! rolling on the floor