| Bibbyshor a întrebat:

Cum il intrebi pe un baiat daca vrea sa iasa cu tine in oras?

9 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Asa: Vrei sa iesi cu mine in oras?

| yourfriend111 a răspuns:

Vrei sa iesim (locul unde vrei sa mergi)
Ex: Vrei sa iesim la un suc?

| OOOLEOOO a răspuns:

Pur si simplu laughing baieti nu-s asa complicati, doar il intrebi.

| CarlaElena a răspuns:

Nu îl întrebi. Îl laşi pe el să te invite, şi dacă nu o face, în cel mai rău caz îi dai de înţeles că ar fi drăguţ să ieşiţi... În cel mai elegant şi subtil mod cu putinţă. Succes

| yourfriend111 a răspuns (pentru CarlaElena):

Asta e cel mai idiot sfat EVER!

| Deanme a răspuns:

Pus si simpul "Vrei sa iesim la o plimbare, suc sau film?"

| FreshFresh a răspuns:

"Vrei sa iesi cu mine in oras?"

| Blayr a răspuns:

"Vreau să ies în oraş! Chiar am chef de un suc/o plimbare! Nu am cu cine... Tu ce zici? Ai treabă? Hai cu mine!"

| sofyyy a răspuns:

Heyy draga vrei sa iesi cu mine in oras laughingfff greu ce sa zclaughing