| TrixiLestrange a întrebat:

Cum sa intreb un baiat daca vrea sa iasa in oras cu mine (o explicatie >convingatoare)?: funda plss

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Da, este ciudat fiindcă ar fi trebuit să fie invers, adică băiatul să invite fata în oraş dar nu este chiar o regulă. Mai întâi de toate trebuie să îi afli programul, discută cu el şi întreabă-l când are timp liber, după aceea îi propui să ieşiţi în oraş. Dacă eşti timidă, îţi recomand să îţi iei inima în dinţi şi să o faci, drumul cel mai bun o să fie dat de curaj, nu de ruşine.

1 răspuns:
| AlbaAura a răspuns:

Firesc.Si fara inhibitii. Poate el este mai timid.Fa tu primul pas.Baietilor le plac fetele indraznete.Gaseste un motiv sau inventeaza-l.Hai ca te descurci, o sa vezi.Bafta!