| anonim_4396 a întrebat:

Cum il poate cuceri o fata de 12 ani pe un baiat de 14? Multumesc.

8 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Cu o problema la matematicalaughing

| EUSIATIT a răspuns:

Pai mai asteapta vreo 4 5 ani si apoi voate vei afla. Acum la virsta asta cred ca te preocupa scoala nu /...presupun ca asta ar trebuisa faci. sau poate vrei sa te mariti, Spune-i mamei sa ti pregateasca zestrea.

| →s ♥ ą← a răspuns:

Sincer...nu cred ca iar place de tine.pentru ca si eu am 14 ani si sincer stiu cum sunt baiati de varsta mea... ei cauta mai mari ca ei uneori si daca mai si comenteaza prieteni lui de genu '' te'ai combinat cu o copila de 12 ani frate esti varza'' sau ceva de genurolling on the floor) clar nu o sa se uite la tine. Am si eu un frate si face c'am la fel.in fine. inceraca succes:X

| madalykuka a răspuns:

laughing
hmm,,, sincer asta va trebui sa afli tu,,,,
oricum in primul rand sa arate cet de cat bine,,, sa petreceti ceva mai mult timp impreuna,,, sa faceti lucruri mai funny pe care nu le face cu oricine,,, de exemplu invita-l sa mergeti undeva intr-o padure apropiata la un lac sau mai stiu eu ce,,, a si de preferat sa fiie mai multi ca dupa e batator la oki,,, abia a 2 oara va puteti duce doar voi doihee hee,,,,
is multe oricum astea ar fi cam de baza,,,:*
succes :*

| alexutzu00791 a răspuns:

Cu jucarii mai multe

| Zambet a răspuns:

Ee na si tu.simplu:cu un sarutwinking

| danielgeo a răspuns:

O fata de 12 ani NU trebeuie sa cucereasca, Nu trebuie sa mai asculte manele, SI SA SE PUNA CU BURTA PE CARTE!
Multe Succesuri!

| Bybyloy[:x] a răspuns:

Sal.

Pai apropie-te mai mult de el, incearcaa-l cunosti mai bine!
Invita-l la un suc! Sau poate ar trebui sa-i dai un semn ca il placiwinking!
Lasa totul sa vina de la sine!
Si daca el te place, totul o sa fie OK!