| irinel01 a întrebat:

Fetelor pe voi cum va poate cuceri un baiat?

Răspuns Câştigător
| duck a răspuns:

Man... Cu vrajeala si atentie se cucereste o fatahappy Baftahappy

9 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Cu flori şi cu vorbe dulci. Aşa cucereşti orice fată.

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Orice baiat poate sa stea cu o fata daca stie sa-i vorbeasca! Asta e esential, dar la materialiste un inel de aur si un buchet de trandafiri e cea mai mare dovada de iubire. laughing Repet: sa stie sa-i vorbeasca!winking

| Deliadelias a răspuns:

Pai, cu intelgienta lui
cu comportamentul lui
cu aspectul fizic ...etc.

| RemusAndrei a răspuns (pentru Deliadelias):

Cam multe vreti voilaughing Mai reducetilaughing

| Deliadelias a răspuns (pentru RemusAndrei):

laughing.
Daca asta ti se pare muult laughing, am pus "Etc". Mai urmau cateva pareriibatting eyelashes).whistling

| vivigreen a răspuns:

Aratand bine si sa fie fidel!

| babypowder87 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa-mi starneasca un minimum de interes, altfel nu ar avea nicio sansa sa ma cucereasca, nici cu flori, nici cu tot felul de gesturihappy

| PinoDenisa19 a răspuns:

Tot ce au zis ele + mancare. big grin. Cui nu-i place sa manance laughing.

| matzulikaaa a răspuns:

Cu dovezi si cu sinceritate nu cu vrajeli