| anonima1995 a întrebat:

Cum il poate satisface o fata oral pe un barbat in asa fel incat el sa se simta in al noualea cer, iar ei sa nu ii se faca greata? Va rog cei care aveti comentarii stupide de facut sau vreti sa jigniti sa va abtineti. E vorba de o relatie care dureaza de ceva timp, deci pastrati-va prejudecatile pentru voi. Prefer niste sfaturi din partea barbatilor si daca se poate sa mi le lasati intr-un mesaj la care voi raspunde. Mai multe detalii prin mesaje.

3 răspunsuri:
| didiDia a răspuns:

Pune-l sa se spele bine si atunci n-o sa-ti mai fie greata.

| Danysan a răspuns:

1-Asigura-te ca parteneru inainte de actul sexual sau in acea zi a consumat multe fructe-cand o sa ejaculeze la tine in gurita o sa aiba gust dulce.
2-Poti sa mesteci ceva cu efect racoritor inainte sau poti sa folosesti niste frisca cu, care sa ai dai pe cocosel-o sa mai diversifici placere si gustul in acelasi timp.
3-Face-ti dus inainte -chiar e recomandat -impreuna, folositi geluri si arome pentru ca pielea sa prinda un miros frumos -corect ar fi sa ai si un pic de suport moral ca sa nu iti mai fie asa:Adica daca tu i-o sugi sa te linga si el si asa o sa te gandesti ca daca el poate sa treaca peste scrba pentru tine o sa poti sa o faci si tu -partida placuta!

| sensualus a răspuns:

Deci n-ai incercat inca sa i-o gusti si deja crezi ca nu ti place. atunci cum la i putea face sa exalte daca nu ti doresti sa i o savurezi