| KidDaCuOcHiAlBaStRi a întrebat:

Cum imi bag melodie pe hi5 in care cand intri pe profilul meu sa inceapa sa cante funda + vot

3 răspunsuri:
| Forevăr a răspuns:

Http://muzicahi5.com/
Pui linkul si dai genereaza cod, dai copy la cod si day paste unde vrei tu pe profil. Succes.

Funda? :">
;;)

| FoarteLetargic a răspuns:

1. Cautati pe youtube.com melodia care va place.

2. In pagina de youtube cu videoclipul, in dreapta, copiati textul de la Embed intr-un fisier text. In tot acel text cautati http://www.youtube.com/...&hl. Copiati acest fragment cu CTRL+C.
3. Aici gasiti un cod. Selectati partea cu rosu si inlocuiti-o cu fragmentul copiat mai devreme cu comanda CTRL+V.
4. Noul cod il puteti posta ca un comentariu sau pune la descriere in propriul profil.
Funda?:)

| Anduuu a răspuns:

In pagina principala a hi-5 la sectiune despre mine unde scrie muzica poti pune un link de pe youtube si salvezi si apoi iti va canta melodia pe care ai pus-o! funda daca te-am lamurit?