| bLu3 a întrebat:

Cum poti pune o melodie pe hi5 care cand intri sa inceapa sa cante?big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| ImmortalQueen a răspuns:

Http://www.mixpod.com/

uite aici iti faci cont

apoi cauti ce mel vrei tu

apoi dai copy la cod si paste la about me si gata:D

2 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

intrii pe youtube dai la melodie dai la embed copiezi codu ala mare , unde scrie witdh si height scrii 0 oriunde vezi asta si unde scrie hl=en_us stergi si scrii fs&autoplay=1 apoi copiezi tot si adaugi la despre mine sau interese etc

| ParanoidKidu a răspuns:

Buna! Utilizand siteul mixpod dai copy la codul melodiei si la rubrica "Favourite music" dai Paste la acel cod