| neUtilizator a întrebat:

La hi5 cum fac ca atunci cand imi vede cineva profilul sa inceapa AUTOMAT sa cante o melodie?

5 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Simppu pai te duci pe www.youtube.com si alegi melodia si ma ijos de clipul video in dreapta ta apare un buton cu care scrie si copiezi tot ce e i ncasuta aia. dupa aia pasul 2 te duci la tine la hi5 dai sa iti editeze "datele despre tine " si acolo iti pui codul, sau ma isimplu il pui la comentari de profil, bafta. fundita?

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Buna!
Stiu eu;)
Uite:

http://www.youtube-video-codes.com/

si vezi in stanga scrie 3d search engine.da clic acolo.
scrii ce melodie vrei dai clic pe melodie,si sub melodie scrie Grab Code.Dai clic acolo,bifezi casuta AutoStart,copiezi codul si-l pui la orice sectiune vrei.Bafta!

| miky_1289 a răspuns:

Iti poti face un playlist cu Http://www.mixpod.com/, bafta

| Curcubeu_7124 a răspuns:

Http://sites.google.com/......5/pagina-4

sau mixpod, iti faci cont --->>>create playlist-...adaugi piese prin +--->>Settings--->Autopaly--->>> Yes sau On --->>Save And Get The Code ->>>Selectezi din iconite hi5 si copyezi codu:)