| Eu_Alex_DoAr_2000 a întrebat:

Cum imi creste penisu daca nu iau pastile sau altceva?

7 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Singura metoda absolut sigura de marire a penisului e ...chirurgia plastica. Dar nu ti-as recomanda, oricum nu poti s-o faci acum, si mai tarziu cine stie ce complicatii apar. Nu exista pastile care sa-ti faca penisul sa creasca, altfel chinezii ar fi foarte fericiti.

| epurasu a răspuns:

Nu trebuie luat nimic creste de la sine! Nici nu exista asa ceva in realitate.

| maradi3 a răspuns (pentru epurasu):

Ba exista! Stimuli pentru crestere in inaltime si odata cu asta i-a crescut unuia si sexul! Chiar mare de tot

| h3r a răspuns:

Interesantă freza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate.

| Captoresque a răspuns:

Folosește și tu aspiratorul lui mamaie.

| fotbalistata a răspuns:

What?