| raduraduu a întrebat:

Cum imi dau seama ca o fata ma place. Eu vorbesc cu ea si imi place de ea dar nu stiu daca ea simte ceva pentru mine.Cum imi dau seama.

Răspuns Câştigător
| EyesSad17 a răspuns:

Daca zambeste mereu la tine
daca mereu te intreba numai la persoana ta
daca spui ca ai patit ceva si ea incepe sa isi faca grij
daca sta mai mereu cu tine
daca iti da bratari
daca rade la glumele tale chiar daca nu a fost chiar asa de funny
sunt multe lucruri in care sa iti dai seama daca te place si vorba lui NatureSelf ai si tu simturi masculine trebuie sa iti dai seama stii ca fetele sa dau de gol mai repede decat baietii^^?! iti spun ca sunt fata si crede-ma ^^ bafta cu fata asta

1 răspuns:
| NatureSelf a răspuns:

Ai si tu simturile masculine, cum iti dai seama ca o fata, vrea sa stie ca o placi? ascultati instinctul. sau cum vrei sa-i zici inima.