| hermina08 a întrebat:

BUNA! mie imi place de un baiat dar lui nu stiu daca i place de mine.Cum sa fac ca sa aflu dar nu sa il intreb.

Răspuns Câştigător
| Komododragosh a răspuns:

Poti sa-ti dai seama dupa gesturile lui. Comporta-te cat mai dragastos cu el, baga-l mai mult in seama, si in cele din urma va cere un numar de telefon sau un id de mess ca sa mai vorbit. In cele din urma, cand va cere sa iesiti afar: BINGO, te-ai combinat cu el. Vezi daca iti zambeste mereu, vezi daca are gesturi romantice sau foarte dragastoase fata de tine... Deci in concluzie, ai grija la toate semnele astea, sigur iti poti da seama.

5 răspunsuri:
| dulkik27 a răspuns:

Sunt in aceiasi situatie sfatu meu e sa pui pe altcineva prietena ta sau poate un prieten dealui

| hermina08 explică (pentru dulkik27):

Uh asa ai facut dulkik?

| dulkik27 a răspuns (pentru hermina08):

Nu nu am facut as dar asa cred ca e cel mai bine

| Alexandrel a răspuns:

Iesi cu el in parc cu rolele sau cu bicicletele acum ca este iarna poate cu patinele va asezati pe o banca la o cacao fierbinte te apropii usor de el il saruti pe obraz te indepartezi usor si apoi un zambet usor. Reactia lui va spune totul

| hermina08 explică (pentru Alexandrel):

Mersi pentru sfat!