| ana_7801 a întrebat:

Am 15 ani si imi place de un baiat, dar eu nu stiu daca si lui ii place de mine.cum aflu?

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Gaseste pretexte pentru a vorbi cu el ceva neutru:calculatoare, telefoane, matematica, sport. Din priviri iti vei da seama. Daca il interesezi, el va face pasul urmator.

| คเค๓เк a răspuns:

Simplu: te duci si`l intrebi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timpul rezolva totul Mie daca imi place de tine cum sti Pa

| never2say4never a răspuns:

1. nu da semne de disperare, caci pe baieti ii sperie asta
2. urmareste-i in secret gesturile: poate se uita la tine in timpul orei, de fiecare data cand se aproprie de tine incearca sa-ti atraga atentia vorbind mai tare sau razand.
3. poti sa te bagi in seama cerandu-i parerea despre ceva care ii place, asa n-o sa se plictiseasca si o sa caute sa vorbeasca tot mai des cu tine.

Succes!