| Annaa_5032 a întrebat:

Cum imi dau seama ca prietenul meu e excitat? in afara sa ating sau sa vad penisu...

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Respirația este accelerată, bătăile inimii de semenea, tremurat în voce, pupile dilatate, etc!
Pa, pa.

| EuOO a răspuns:

De ce trebuie să-i vezi penisul neapărat? Mi se pare cea mai mare prostie. Ai grijă cu excitatul ăsta, că duce la sex... Trebuie să simţi ceva la un moment dat sub tine. Altă modalitate, nu văd laughing

| maissner a răspuns:

Nu va mai luati de ea! Ca un baiat sa se excite nu trebuie sa fi gata sa te culci cu el. De exemplu "prietenul meu" se excita cand ne sarutam mult straight face. In fine.

Acum sa iti raspund. Poi iti dai seama ca respira mai greu, poate chiar tremura un pic, are o privire de cel mai melancolic om, si se cam "intinde"(adica vrea sa te mangaie si cauta apropierea fizica), si daca te ia in brate si te strange tare, e imposibil sa nu simti ceva undeva blushing. Sper ca te'am ajutat. Take care :*

| Marghioalaa a răspuns:

Prin telepatiihee hee

| andra_5121 a răspuns:

Nu poti altffel,dar sincer, se excita cand te vede pe tine?, ca desteapta nu prea pari la ce intrebare ai pus.

| smile21 a răspuns:

Prin gesturi...

| NoName_8963 a răspuns:

Pai dc te intereseza daca nu il vezi...lol

| NoName_8963 a răspuns:

Sunt de acord cu andra sincer cand o so faceti o sa-ti dai seama ca se ridica da alfel ce rost mai are?

| Weloveflowers a răspuns:

Pai daca nu vrei sa il vezi sau sa te culci cu el dc te intereseaza? m rog un pic confuza intrebarea.