| Bogmina a întrebat:

Cum poti sa iti dai seama ca prietenul tau este excitat?
Adica ce semne aduce big grin?

7 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Din cate am vazut pe aici pui intrebari la misto!

| Bogmina explică (pentru Cristiann25):

big grinbig grin

| Lionsgate a răspuns (pentru Cristiann25):

Te drecu raspundei la intrebare daca stii daca nu taci nu mai comenta atat, ca numa peaici iti faci veacu opsedatule.

| Cristiann25 a răspuns (pentru Lionsgate):

Off ma copii! Injurati din spatele unui calculator ca fata in fata o luati la fuga.Tu iti dai seama cat de analfabet esti dupa cum scrii?! Mai intai treci pe la scoala si apoi poti intra aici.Nu cred ca este problema ta in ce fel raspund eu atata timp cat pune intrebari la misto.Ai nevoie de educatie si de MULTA CARTE!

| Bogmina explică (pentru Cristiann25):

Te Poftesc sa Faci Misto de Cineva in alta Parte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Uite,http://www.eva.ro/......31609.html
Te pup!

| Mariana_Alina_1996 a răspuns:

De obicei apar subit niste chei in buzunarele din fata. Dar nu te entuziasma, nu are masina.