| vnvrgvskjdv a întrebat:

Cum iti dai seama ca prietenul tau e excitat? Ce semne sunt?

Răspuns Câştigător
| NextTime_Stefanutzu_1990 a răspuns:

Deci, daca vrei sa il exciti, simplu cuvinte, baieti se lasa foarte usor doua cuvinte, Il atingi usor pe bulan..., Cum iti dai seama simplu, este foarte incordat incearca sa ascunde zona acea, cu mana pantaloni ...Este usor sa iti dai seama! Doar uita`te la el atent!

6 răspunsuri:
| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Te uiți la șliț și ți-ai dat seama.

| XatomisX a răspuns:

Dar la tine care sunt semnele?

| Havok83 a răspuns (pentru XatomisX):

Raspunzi cu o alta intrebarelaughing)
Mai incearca si tu sa gandesti cateodata.Dar doar atunci cand ai timp.Frate daca habar nu ai sa raspunzi mai bine treci la alta intrebare.

| Havok83 a răspuns:

Buna! Pai depinde unii sunt mai incordati altii prin zgomote.

| BrUnEthaThaDeViS a răspuns:

Este incordat si respira greuhappy

| yoa23na a răspuns:

Pai se vede