| Elena_9064 a întrebat:

Cum i-mi dau seama daca ma iubeste sau ma place cu adevarat?

2 răspunsuri:
| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Trebuie sa treaca ceva timp ca sa vezi asta...sa vezi daca te cauta, daca face sacrificii pentu a fi cu tn..etc. bafta!

| 789456123 a răspuns:

Ciao, iti dai seama ca te iubeste cel de langa tine atunci cand vezi ca face diferite lucruri pentru tine fie ca ii ceri tu sau nu, te cauta destul de des, iti mai da cate un telefon sa vada cum esti, e atent, grijuliu cu tine insa sa ai grija ca toate acestea sa existe si in timp.