| AndreeaZM a întrebat:

Cum imi pot da seama daca ma iubeste sau ma place in secret?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pai daca este secret, secret va ramane!

| Seepty a răspuns:

Daca se fereste mult de tine, la lucrurule grele iti sare in ajutor si e mereu langa tine tot ce e posibil sa te placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici un secret nu poate rezista la infinit; se va da de gol fata de cineva.Comportamentul lui ar trebui sa fie diferit cu tine, fata de ceilalti.Mult noroc.

| yolodubstep a răspuns:

Se uita la tine mai mereu, incearca sa iti atraga atentia, etc

| StereoBoy a răspuns:

E gentil cu tine, încearcă sa petreacă timp cu tine, si e foarte rusinos