| smackboy a întrebat:

Cum imi dau seama daca o fata ma place? raspundeti plzz...big grin

4 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Daca e una mai nebunatica, poate da impresia ca place multi baieti si se da pe langa ei, dar de fapt asa e ea cu toti. La aceea fata e mai greu sa-ti dai seama daca intr'adevar simte ceva diferit pentru tine. Insa daca o fata mai timida sa zic asa, incepe sa-ti faca "ochi dulci", (stii si u semnele ca doar esti baiat ce pnm?)atunci inseamna ca te place si poti chiar sa o inviti undeva, o plimbare, in oras, la un suc, multe optiuni. baftawinking

| Didi_3651 a răspuns:

Am sa iti pun o intrebare : Suntem noi oamenii facuti dupa un tipar? BINGO! Ai ghicit, NU. Atunci, cum sa iti poti da seama daca o fata te place atata timp cat nu ii cunosti caraterul, felul ei de a fii? Sau mai mult, cum putem stii noi raspunsul la aceasta intrebare? Sa nu uitam ca omul este cea mai complexa creatie a lui Dumnezeu, fiecare suntem unici, fiecare avem o,, chichitza" a noastra. Parerea mea e sa incerci sa o cunosti mai bine, sa comunici cu ea...si iti garantez ca vei afla singur raspunsul la intrebare happy Succes!

| iooaiooa a răspuns:

Eu sunt fata si vb din perspectiva uneia. daca as vrea sa aflu daca un baiat ma place, nu as face primul pas, pentru ca nas stii daca a place...nu? asa facem toti. dar mi-as da seama daca un baiat ma place daca ar sta mai mult in preajma mea, daca sar comporta altfel cu mine, si miar da de gandit si cred ca si acel baiat siar da seama, pentru ca mias schimba si eu comportamentul fata de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa-ti dai seama daca te place o fata uitate in ochii ei