| Miroiu_Nicolae_1967 a întrebat:

Auziti cum stiu cand o fata ma place? Raspundeti-mi repede plzz

12 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu se aude.

Răspuns utilizator avertizat
| WhiteLover a răspuns:

Iti zambeste, te priveste insistent, se baga in seama cu tine...iti pune intrebari despre tine...

| CinevaCuNumeDiana a răspuns:

Atunci icnd ea iti zibeste, se ride impreuna cu tine la o gluma, atunci cind te priveste cu drag, cind te ajuta in unele cazuri. Sper ca te-am ajutat

Răspuns utilizator avertizat
| TheBrainiac a răspuns (pentru paradis89):

In Rep. Moldova se folosesc inca diacriticile din i. Asa ca nu ai de ce sa mustrezi fata. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru paradis89):

Poate ma tu nu te-ai gandit ca ea e din basarabia. acolo se vorbeste ceva de genu ruso-romana laughing deci nu mai critica copiii daca asa eau invatat profesorii X-(

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru paradis89):

Vai de mine ce greseala rolling on the floor

| WhiteLover a răspuns (pentru paradis89):

Foarte tare laughing)rolling on the floor)

| CinevaCuNumeDiana a răspuns (pentru TheBrainiac):

Da, corect, mersi de aparare. happy

| MaJoR a răspuns:

Atunci cand iti acorda mai multa atentie, atunci cand vb cu tine cel mia frumos si dulce, atunci cand se uita la tine mai frumos, etc...winking