| deniy a întrebat:

Cum imi dau seama daca un baiat ma place? Cel mai util raspuns primeste funa...

Răspuns Câştigător
| MissL a răspuns:

Se comporta cu tine mai special decat cu restul fetelor, iti zambeste, iti face complimente, face in asa fel incat sa fie mai des in preajma ta, te face sa razi, intra des in discutii cu tine, te priveste frumos, sau poate daca e timid nu se exteriorizeaza si pur si simplu tine in el dar mai schtzeaza uneori cate un zambest pentru tine, acum depinde, ca fiecare baiat reactioneaza in felul lui cand place o fata big grin! :*

1 răspuns:
| SpecialGirl a răspuns:

Se poarta frumos cu tine fata de celelalte fete.