| arianared24 a întrebat:

am o intrebare. Ce le place baietilor la o fata? Cum iti dai seama daca un baiat te foloseste sau nu? Daca te inseala sau nu? Daca te place cu adevarat sau nu?
Vreau sa stiu pentru cand voi avea un prieten.

Cel mai bun raspuns primeste funda. happy

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

De fapt, ai 4 întrebări; să le luăm pe rând:
1) Unora, fundul, altora sânii, iar alții vor reuși să vadă OMUL. Din păcate, ăștia ultimii sunt extrem de rari.
2) Cel mai adesea nu-ți dai seama. Din păcate, nici noi când fetele își bat joc. Dar poți să fii mai precaută, să ai răbdare să îl cunoști, nu doar direct, ci și prin ochii prietenilor lui și ai tăi, ai rudelor etc. În niciun caz să nu cazi pe spate la niște vorbe frumoase, ori la șantaj sentimental!
3) Asta chiar n-o să știi (deși uneori poți bănui) niciodată sigur, decât dacă e destul de bou să nu se ascundă și îl prinzi „cu mâța-n sac".
4) Spune-i că ești grav bolnavă și mai ai trei luni de trăit (pe urmă te poți bucura că ai schimbat medicul și ți s-a pus un diagnostic eronat). Sau că altul te-a lăsat gravidă și vrei să te omori. Adică pune-l în fața unui scenariu în care joci un rol „apocaliptic" dar care ar avea darul numai să facă un băiat să fugă. Dacă nu fuge... e clar!

1 răspuns:
| AndreiGigg a răspuns:

1)sa fie desteapta frumoasa sa nu fie rea sau zgarcita.
2)Se observa usor cand te foloseste iti cere bani des sau lucruri sau se poate vedea pe fata lui sau prin reactea lui daca te iubeste sau te foloseste.
3)Daca te inseala se observa usor din nou prin reactia lui la intalnirea cu tine.
4)Daca te place ti-ar face mici caouri asa ca de exemplu o floare sau ar incerca sa steie cat mai mult cu tine.
ORICUM AM ZIS TOTUL SE OBSERVA
DE LA REACTIE PANA LA FELUL IN
CARE SE COMPORTA