| MisteryGirl15 a întrebat:

Cum imi dai seama daca un baiat ma place?!

Dau funda celui mai util si complet raspuns :*

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Depinde de baiat, daca e baiat cuminte,timid fuge de tine,vorbeste despre tine,nu vorbeste urat despre tine,nu poate mentine contactul vizual cu tine,se pierde in preajma ta, daca e badboy vorbeste cu tine si te vrea, daca e baiat dezamagit vorbeste cu tine dar fuge cand aude de relatii se aseamana cu un badboy doar ca un badboy cum e popular asta e rece, arogant nu se uita decat la cateva fete ca au o valoare mai mare, depinde despre ce vorbim vorbim

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Îl întrebi. Dăă...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa comportamentul lui, draga. Interpretezi niste chestiuni si in general iti dai seama. Vezi cum se comporta in preajma ta, cum te priveste, daca te provoaca etc. etc. FUNDA?

| devil32angel23 a răspuns:

La un baiat care e indragostit observi cand vorbeste cu tine ii tremura vocea sau se inroseste la fata ori iti face cu ochiul. Ori incearca sa se dea mare ca sa ti atraga atentia