| iepurica_7902 a întrebat:

Cum imi dau seama daca un baiat ma place? straight face Eu il plac de mult timp si chiar nu stiu daca ma place si el! Help me, please! sad

Răspuns Câştigător
| xButterflyxX a răspuns:

Daca sta pe langa tine mai mereu, daca in ore se uita la tine, iar cand intorci capul la el se uita altundeva, daca se intereseaza de tine, incearca sa se bage in vorba cu tine, iti ia apararea daca ai vreo problema, vine la tine cand esti suparata.

4 răspunsuri:
| iepurica_7902 explică:

Am uitat sa mentionez ca el stie ca il plac dar nu stiu cum sa fac sa descopar daca si el ma place!

| apples a răspuns:

Daca te cumpara si te hraneste cu morcovi probabil ca te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e sa-i spui adevarul! happy
mie mi-ar placea sa-mi spuna o fata ca ma place! big grin
inteleg ca cel mai probabil iti va fi rusine dar eu spre exemplu i-am spus actuaalei prietene si nu eram singuri ci mai eram cu 2 prietenilaughing
spune-i si vezi daca te place si el!
si despre cum sa i-o spui... spune-i-o in fata oricat de penibil ti se pare ca ar suna: "Stii... Eu te iubesc!" pentru ca nu i-o poti zice altfelhappy
Iti urez succes!
Daca vrei pot sa iti spun si povestea meawinking

| Dragoswild a răspuns:

Deci cel mai bine sa intrebi un baiat, stii poate un prieten de al lui sa se intereseze el pentru tine, dar sa nu ii spuna lui.