| Monstrul a întrebat:

HELP PLEASE.
Sunt baiat, plac foarte tare o fata care imi este si colega, cred ca si ea ma place, cum aflu daca ma place, nu as vrea sa o intreb fata in fata.please help FUNDITA.

6 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Scrie o scrisoare de dragoste. In mod cert se va bucura.
Bafta!

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Ii spui ca ti'ar place sa ai o iubita ca ea,
si daca zice ca si ei i'ar place,
atunci totul dekurge de la sine,
ii poti spune sa incerkati sa fiti impreunahappy
funditabatting eyelashes?

| soare a răspuns:

Hm cam grew frate ca si eu treck prin asta... nu stiu incearca sa o ei in brate asa usor daca sta e de bine daca nu te lasa e de raw

| bianka93 a răspuns:

Pai.inkearka sa o intrebi cum i-ar placea sa fie pers iubitha pentru ea...intreab-o ce ii place la tine ca pers.chestii de genu si afla ke zicehappy

| amyama a răspuns:

Vorbeste odata cu ea pe mess si jucativa adevar provocare sau procente sti jocul nu? si o intrebi hai fi curajos!

| amyama a răspuns:

Buna, vorbeste cu ea pe mess si propune-i sa jucati adevar sau provocare sti jocul nu? si atunci o intrebi sau intrebo pur si simplu succes!