| ilusion a întrebat:

Cum imi dau seama daca unui baiat ii place de mine? Dau FUNDA pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Ana98 a răspuns:

Poi, in primul rand se uita la tine cu fata aia de catelus nevinovat, dupa care itti zambeste(un zambet ce nu se poate amesteca printre niste zambete adevarate), vorbeste cu tine sau incearca mereu sa intre in vorba cu tine.
Daca nu merge asa, pune un bun prieten, prieten de incredere dar de incredere sa il intrebe daca ii placi, daca te iubeste, de ce nu are curaj sa iti spuna si asa mai departe:*succes

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Iti declara deschis ca ii placi!

| Christa a răspuns:

Te priveste, incearca sa aprinda o discutie cu tine, zambeste cand te uiti la el. happy iti poti da seama singura!

| AlinaAndreea21 a răspuns:

Se pare ca tu suspectezi un baiat ca te cam place ...hai sa vedem ce sfaturi iti pot da eu. Pai eu iti vorbesc din prpria experienta cand iti zic ca un baiat se da usor de gol cand place o fata

1. te priveste insistent? e clar i-ai intrat in vizor

2.incearca sa stea cat mai mult in preasma ta? i-ai trezit interesulwinking

3.se poarta ciudat cand te vede vorbind cu alti baieri?

4.cand e cu prieteni nu te baga in seama iar cand sunteti singuri parca nu mai scapi de el?

5.iti pune tot felul de intrebari gen:iti plac baieti din scoala ta? iar daca te intreaba daca ai iubit e clar ca tipu nu ca te pace ci este indregostit lulea de tine

Ce e de facut? treci la actiune!

doar nu il lasi sa scape aratate interesata dar pastreaza o nuanta usor predominanta de mister nu te arunca din prima in baratele lui

Bafta

si sper sa auda de bine :X:

funda?>big grin

| Ana98 a răspuns:

Vroiam sa zic "zambet obisnuit" nu "adevarat"