| myryam02 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat dar eu nu stiu daca si lui ii place de mine dati-mi va rog cateva sfaturi cum pot sa imi da seama daca el ma place? funda+vot! la toti care au un raspuns la nelamurirea mea!

Răspuns Câştigător
| SabbySabbynutza a răspuns:

Buna. Poi it dai seama dupa cum vorbeste cu tine, daca iti acorda mai multa atentie decat altor fete, daca incearca sa te faca geloasa, daca se uita la tine mai mereu, daca incearca sa vorbeasca cu tine cat mai mult ori ce subiect, daca e darnic cu tine, daca se inroseste in preajma ta etc... Sper sa te fi ajutat te pupic:*:*.

3 răspunsuri:
| KeporLove a răspuns:

Discuti mess, fata in fata. incearcal sa il provoci sa deschida subiecte romantice.
Creaza o discutie interesanta si la un moment intreaba-l de cine ii place. ce ii place la o fata si sigur te vei lamuri singura daca este genul tau si daca e vorba despre tine

| myryam02 explică (pentru KeporLove):

Mersi mult pentru sfat happy

| BissiBee a răspuns:

Buna! Pai daca iti place de el stai mai mult pe langa el, gaseste un subiect de discutie care il intereseaza si pe el si daca vrei sa vezi daca te place ia legatura cu prietenii lui si intreabai daca a zis ceva de tine sau pur si simplu ii spui tu ca iti place de el...eu zic ca asta e cea mai buna solutie. chiar daca esti fata asta nu inseamna ca nu poti face tu primul pas..ai incredere in tine si daca nu va merge nu te descuraja, el pierde!:*