| ramonika125 a întrebat:

Cum imi dau seama daca unui coleg de clasa ii place de mine? funda+vot

3 răspunsuri:
| octha a răspuns:

Hmm...toate cele ce le-a spus mihai,+eu as adauga daca nu-ti dai seama sau nu reactioneaza astfel, afla carei cel mai bun prieten al lui si intreaba-l daca a vorbit vreodata de tine. daca spune ca nu atunci sari din ecuatia lui.bafta

| Larisa_Elene_fulga_1994 a răspuns:

Pai dac se uita la tine insistent dac incearca se se bage cu tine in vb mult mai mult daca intreba colegele tale de tine sau poate e timid si nu face nmc din astea asa ca da e asa intra u un vb cu el sh o sa iti dai seama dac se pierde etc din astea

| AlinMihai99 a răspuns:

Pai...
1. iti face complimente
2.incearca sa te faca sa zambesti
3.incearca sa petreaca cat mai mult timp langa tine, cu tine
4. daca baiatu are curaj... se vede ca se da la tine...
cam astea sunt... funda?