| SofiaMaria32567 a întrebat:

Cum îți dai seama daca un coleg de clasa te place?

Răspuns Câştigător
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Îți va demonstrawinking Ți-o va dovedi în cele mai mici detalii. big grin Ai doar încredere în ce ne oferă viitorul și în desfășurarea tuturor lucrurilor!winking Lasă lucrurile să se întâmple și să decurgă și îți vei da seama dacă te place sau nu. În principiu, se va vedea după comportament și atitudine, după cât va avea tendința de a interacționa cu tine sau nu. Succes în găsirea adevăratei iubiri și a fericirii! happy Funda? big grin

3 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Te uiti la pupilele lui si daca se dilata inseamna ca te place

| SofiaMaria32567 explică (pentru Lukasssz):

Am auzit de aceasta chestie insa nu stiu sigur cat de adevărata e

| IreneNemteanu a răspuns:

Depinde de varsta colegului happy
Daca este mic, te sicaneaza in general, daca este mai mare, este atent cu tine si mai mereu in jurul tau, teoretic, iti dai sema usor chiar daca baietii buni sunt timizi in copilarie & adolescenta.
Succes daca si tu dupa cum pare, il placi happy